Vernostný program

1.  Úvodné ustanovenia:

1.1    Spoločnosť CURE POINT s.r.o. so sídlom Tr. Andreja Hlinku 51, 94901, Nitra, IČO:53057732, DIČ:2121276905, ďalej len: ,,Curepoint“ . Týmto ustanovuje podmienky Vernostného programu, ktoré sú uvedené na internetovej stránke curepoint.eu, ktoré sú odsúhlasené pri udelení súhlasu so spracovaním osobných údajov v procese registrácie a pre tento účel sa zákazníkom curepoint.eu zaväzuje tieto podmienky dodržiavať.

1.2    Curepoint každého registrovaného zákazníka odmení za každý nákup prostredníctvom svojho Vernostného programu.

 

2. Účasť na Vernostnom program:

Zúčastniť sa môžu všetci zaregistrovaní užívatelia, ktorí súhlasia pri registrácií so spracovaním osobných údajov na účel vernostného programu. Súhlas môžu kedykoľvek zrušiť ak o to požiadajú v súlade s Podmienkami spracovania osobných údajov uvedených v obchodných podmeinkach.

 

3. Body

3.1   Základnou jednotkou vernostného program sú Body, ktoré sa pripisujú na účet zákazníka. Body môžu byť použité iba na účely, ktoré sú uvedené v podmienkach účasti. Bodový účet a body ako také sú neprenosné a nemôžu byť premenené na peniaze a vyplatené. Aktuálny stav Vášho bodového účtu je uvedený na vašom profile pod kolónkou moje objednávky – vaše vernostné body a je možne kedykoľvek do nich nahliadnúť.

3.2   K pripísaniu bodov do zákazníckeho dochádza v okamihu prijatia platby na bankový účet spoločnosti Curepoint. Doba prijatia platby sa môže líšiť vzhľadom na spôsob zvoleného typu platby pričom pri platbe dobierkou to môže byť niekoľko dní.

3.3  Počet pripísaných bodov závisí od hodnoty zaplatenej objednávky. Za každé euro vašej objednávky 1 bod, napríklad za objednávku v hodnote 20 eur získate 20 bodov. Do sumy, ktorá sa premieňa na body sa nezapočítava cena za dopravu alebo dobierku. Získanie bodov z objednávky v rámci vernostného programu je dobrovoľné pre každého zákazníka. Získaním týchto bodov sa zákazník k ničomu voči Curepointu nezaväzuje.

4. Výmena bodov za produkty

4.1 Každý účasník si môže za nazbierané body kúpiť ľubovoľný produkt z ponuky, akonáhle nazbiera ich potrebný počet, ktorý je uvedený pri každom produkte. Napríklad na zakúpenie produktu v hodnote 8,9 eur je potrebné nazbierať 89 bodov, pričom za každé zaplatené euro na našom eshope získate 1 bod.

4.2 Ponuka produktov, ktoré sa dajú zakúpiť na základe vernostného programu sa môže počas trvania vernostného programu meniť.

4.3 Produkty zakúpené na základe podmienok vernostného programu je možné zasielať aj osobitne, bez zakúpenia produktov mimo vernostného programu.

5. Ukončenie programu a ochrana osobných údajov

5.1 Spoločnosť CURE POINT s.r.o. si vyhradzuje právo vernostný program kedykoľvek ukončiť alebo ho nahradiť iným programom.

5.2 Spoločnosť CURE POINT s.r.o. si vyhradzuje právo na zmenu, alebo doplnenie podmienok účasti, produktov alebo ďalších postupov uvedených v podmienkach účasti na vernostnom programe. Zmeny a doplnenie týchto podmienok budú vždy zverejnené na internetovej stránke curepoint.eu.

5.3 Vernostný program ak nie je uvedené inak, sa riadi občianskym zákonníkom  v platnom a účinnom znení. Pravidlá týkajúce sa ochrany osobných údajov sa riadia pravidlami ochrany osobných údajov spoločnosti CURE POINT s.r.o.

Nakupuj u nás a ušetri!